Pro vystavovatele soutěže vín

Vážení vinaři, dovozci vín, přátelé a kamarádi, Mílovými kroky se blíží již 20. ročník Pardubického festivalu vína, který se letos uskuteční opět na Pardubickém zámku ve dnech 25. – 26. srpna 2017.

 

Po uplynulých 19 let jsme pozorně naslouchali přáním všech návštěvníků i Vám, vystavovatelům, a proto jsme pro vás pro tento jubilejní rok připravili mnoho velmi zajímavých změn. Rozhodli jsme se přiblížit všechny výstavní prostory blíže k návštěvníkům, proto využijeme nabídky Pardubického zámku a připravíme pro Vás nové výstavní prostory nejen přímo na velkém nádvoří, ale i v jeho 2 přilehlých přednáškových sálech.

 

Staňte se i Vy součástí této ojedinělé vinařské akce ve východních Čechách a přijeďte do Pardubic vystavovat a společně s námi opět vytvářet pěknou vinnou náladu a představit tak česká, moravská i zahraniční vína pro všechny obyvatele i návštěvníky Pardubic, kterých se během dvou dnů výstavy na zámku vystřídá na 5.000.

 

Předem děkujeme všem, kteří přímo svou účastí na Pardubickém zámku nebo nepřímo, účastí v soutěži vín, pomohou důstojně oslavit tuto akci, která podle mnoha ohlasů, nemá u Vás špatný zvuk.

Mapa soutěže vín