Pro vystavovatele na Festivalu vína

Vážení vinaři, dovozci vín, přátelé a kamarádi, Mílovými kroky se blíží již 22. ročník Pardubického festivalu vína, který se letos uskuteční opět na Pardubickém zámku ve dnech 23. – 24. srpna 2018.

Všechny změny, které jsme provedly v loňském roce se osvědčily a mi se budeme snažit na tuto cestu navázat a ještě více ji vylepšovat.

V průběhu roku budeme Vás informovat o novinkách, které pro vinaře a hlavně pro návštěvníky přichystáme. 

 

 

 

 

Detailní rozložení stánků najde v sekci Obsazení stánků.

 

Registrace vystavovatele

X

Obsazení stánků

22. ročník Pardubického festivalu vína se koná v prostorách Zámku Pardubice. Jelikož bude probíhat rekonstrukce na zámku tak dnes nejsme schopni říci, kde a na jakém konkrétním místě bude daný vinař vystavovat. To vše budeme vědět až v měsíci srpnu. co nejdříve se však na stránkách objeví seznam vinařů, kteří přislíbyli účast na 22. ročníku Pardubického festivalu vína. 

 

Po kliknutí na vybranou výstavní plochu se níže zobrazí detailní mapa plochy a její obsazení.

 

V případě, že všechna místa pro vystavovatele budou již zarezervována, neváhejte poslat svoji poptávku e-mailem a my Vás zařadíme mezi náhradníky. Pokud některý z vystavovatelů svoji rezervaci zruší, dáme Vám obratem vědět. Děkujeme za pochopení. 

detailní mapka plochy s přehledem vystavovatelů

 

Duležitá informace

Slavnostní večer u příležitosti PFV se uskuteční ve čtvrtek 24. srpna 2017 od 20 hod.

 

Každý vystavovatel má v ceně výstavní plochy 2 vstupenky na Slavnostní večer zdarma, každá další vstupenka je za 500,-. Nutno potvrdit svou účast a objednání vstupenek lze na telefonním čísle 777 270 165, Ing. Jiří Lejhanec. Bez potvrzení účasti zaniká právo na volnou vstupenku. Kapacita míst je omezena. V případě krácení počtu objednaných vstupenek rozhoduje datum doručení závazné přihlášky a dodržení termínu úhrady objednavatelem.

Mapa festivalu vína